Makine kontrol sistemi testinin analizi
Makine kontrol sistemi testinin analizi
 
 
 
Şu anda, test makinesinin kontrol sistemlerinin çoğu tek yonga veya masaüstünü kullanıyor. Dinamik yüklemede Mikrobilgisayarın işlem hızı, genellikle kontrol gereksinimlerini karşılayamaz ve işlem hızında masaüstü PC tek yongadan daha hızlıdır, ancak nispeten büyük boyutu, hareketliliği ve esnekliği. Ayrıca bağımsız olarak var olan iş yorulma test makinesi, bir sistem olarak, yükleme yönetimi ve kullanımında koordine etmek zordur, pek çok rahatsızlık vardır. Yukarıdakiler ışığında, yazar kontrol teknolojisi ve alan veriyolu teknolojisi, mikroelektronik teknolojisi, gömülü bilgisayara dayalı olarak, PC104'e dayalı bir yorulma test makinesi dağıtılmış kontrol sistemi geliştirmiştir.
 
Yapıdaki kontrol sisteminin genel tasarımı küçük bir dağıtılmış kontrol sistemine aittir, üst ve alt makinenin temel modeli merkezi yönetimi ve merkezi olmayan kontrolü benimser: 6 paralel bilgisayar (yerleşik PC PC104) sırasıyla kontrol 6 yollu hidrolik servo yükleme sistemi, sistemin doğrudan kontrol seviyesi, sistem kontrolünü, veri toplama ve sinyal işlemeyi tamamlamak; Komple komut giriş bilgisayarı, gerçek zamanlı ekran, parametre ayarı ve veri işleme, depolama, yazdırma, hata teşhisi ve hata kayıt ve izleme sistemi ve güvenlik koruması.
 
Haberleşmenin güvenilirliğini sağlamak için üst ve alt makine arasında RS485 gerçek zamanlı iletişimi kullanan MODBUS iletişim protokolü. Sistem, çok sayıda son derece akıllı yorgunluk test makinesi kontrollü yorulma test makinesini gerçekleştirebilir 6 hidrolik yükleme, farklı parçalar için yükleme testini ayırabilir, ayrıca karmaşık bilgisayarın çalışmasını aynı parça kontrol sistemi blok diyagramı yükleme şemasında senkronize edebilir, hataları tespit edebilir sistemde ve ilgili tedavi.

Çevrimiçi müşteri hizmetleri

  • Seyyar: +86 15890668062
  • Tel: +86-371-60310701
  • Skype: Katherine.wang67
  • WhatsApp: +86 15890668062
  • Faks: +86-371-60153566

Çevrimiçi geri bildirim

Mesaj Başlığı:

*E-mail:

mesaj: