Hakkımızda
Yeni makale
Hakkımızda

Kısa Giriş

ZHENGZHOU NANBEI INSTRUMENT EQUIPMENT CO., LTD, NANBEI INTERNATIONAL GROUP LIMITED'a bağlıdır. Çin ekipman alanında ünlü entegre ekipman tedarikçisidir. Yıllar süren gelişimden sonra, bağımsız tüzel kişilik persif teknoloji grubundan biri olarak araştırma, geliştirme, üretim ve satış haline geldi. Merkezi ZHENGZHOU (Uluslararası Hava Limanı Bölgesi), Çin'dedir. Ayrıca BEIJING, SHANGHAI, SHENZHEN ve HONGKANG Çin'de de ofisi var.

Başlıca ürünler: laboratuvar aletleri, yaşam bilimi ekipmanları, buz makineleri, elektrokimyasal analiz aletleri, optik aletler, fiziksel test aletleri ve ekipmanları, çevre ekipmanı / akış ölçer, sektöre özel ekipman, ilaç test ekipmanı, tohumlar, ekipmanlar, tarım ve gıda ekipmanı , petrol ekipmanı, kömür ekipmanı, ölçme aletleri, inşaat ekipmanı, yol ekipmanı, jeolojik ekipman, reaktif malzemeleri, hava durumu aletleri, tıbbi ekipman, çevre ekipmanı, madencilik makineleri, kazanlar ve diğer ürünler. ısrarlı iş modeli, profesyonel teknoloji, yüksek teknoloji ekipman, mükemmel bir iş ahlakı, mükemmel iş itibarı, yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel satış sonrası hizmet ile iş sırasında güven ve destek kazandı. Dünyayı kurmaya çalışıyoruz’Şirket bünyesindeki başlıca bölgeler ve servis acenteleri, Ekipman Sektörünün önde gelen markaları Asya Pasifik bölgesinde yer almaktadır.

Şirketimizin ilgili ürünleri üniversiteler, araştırma enstitüleri, fabrikalar ve işletmeler, kimya ve ilaç, medikal, muayene, tarım, gıda, süper, metalurji madenciliği, inşaat, petrol, yol ve köprüler ve diğer endüstrilerde üstün performanslı ürünlerdir. Hızlı özenli hizmet, yüksek değer, 120'den fazla ülke ve bölgeye ihracat yapan ürünler, yerli ve yabancı tüccarlar tarafından aynıdır. Üretim sürecinde, ürün üretim gereksinimlerini kesinlikle uyguluyoruz. Ve eksiksiz bir kalite yönetim sistemi kurduk, bu nedenle ürün kalitesinin güvenilir bir garantisi var.

Dürüstçe, ilgilenen denizaşırı acentelerin ve bayilerin çoğunu işe alıyoruz, lütfen bizimle iletişime geçin!

 

Online customer service

  • seyyar: +86 15890668062
  • Tel: +86-371-60310701
  • Skype: Katherine.wang67
  • Naber: +86 15890668062
  • Faks: +86-371-60153566

Çevrimiçi geri bildirim

Mesaj Başlığı:

*E-mail:

mesaj: